PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Šios grąžinimo taisyklės galioja tik perkant internetu. Kitu atveju reikia kreiptis į tą parduotuvę, kurioje įsigijote norimą grąžinti prekę.

Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes grąžinti galima:

1) Į artimiausią fizinę "A&G BATAI", "RIEKER" ar "NICOLO FERRETTI’" parduotuvę, nepriklausomai, kurio prekės ženklo prekę įsigijote. Norimą grąžinti prekę atneškite į Jums patogiausią fizinę parduotuvę, kartu turėkite PVM sąskaitą faktūrą bei užpildytą grąžinimo formą kurioje nurodomi: užsakymo numeris, pagal kurį buvo įsigytą prekė, banko sąskaita, į kurią bus grąžinti pinigai. Fizinėje parduotuvėje pinigai Jums nebus grąžinti grynaisiais. Jums reikės palikti prekę ir užpildytą grąžinimo formą parduotuvėje, o pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 dienų nuo prekės grąžinimo.

Atsispausdinkite GRĄŽINIMO FORMĄ

2) Siuntimas per kurjerį. Norėdami grąžinti prekę per kurjerį, turėsite susisiekti su klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu info@rieker.lt arba telefonu +3705 214 4075, kad paaiškintumėte grąžinimo priežastį, informaciją apie originalų užsakymą ir tai, ar norite susigrąžinti pinigus, ar keisti pačią prekę. Grąžindami prekes per kurjerį, turėsite užpildyti grąžinimo formą ir įdėti kartu su grąžinama preke. Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos. Grąžinamos prekės turi būti saugiai supakuotos, kad siuntimo metu nebūtų pažeistos. Prekes grąžinti būtina „SIUNTĖJO“ adresu, kuris buvo nurodytas ant gautos siuntos. Kurjerio paslaugas apmokate savo lėšomis.

3) Omniva grąžinimų paslauga. MOKAMAS grąžinimas per Omniva paštomatus. Grąžinimo kaina nuo 2,15€. Grąžinimą apmoka klientas savo lėšomis. Kaip grąžinti parduotuvės siuntas per Omniva grąžinimo paslaugą? 

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą čia
2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.
3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 dienų nuo tada, kai prekės pristatomos e-parduotuvei.  
4. Informacija apie grąžinamų prekių pristatymą ir pinigų grąžinimą pateikiama per 14 dienų nuo grąžinimo užpildymo.

Grąžinimo paslauga yra mokama visiems klientams, net jei siunta Jums buvo pristatyta kitu būdu. 

SVARBU
Grąžinama prekė negali būti dėvėta, sugadinta ar kaip nors kitaip pažeista. Prekė turi turėti visas originalias etiketes bei pakuotę. JEI BUS PAŽEISTA PREKĖS PAKUOTĖ (BATŲ DĖŽĖ) - APKLIJUOTA LIPNIA JUOSTA - GRĄŽINIMAS NEBUS PRIIMAMAS. Grąžinant prekę kitu būdu nei yra nurodyta mūsų prekių grąžinimo sąlygose grąžinimas nebus priimtas.

Jei per klaidą grąžinote ne mūsų el. parduotuvėje pirktus batus, turite susisiekti ir suderinti kokiu būdu atsiimsite batus. Jei norite, kad batus išsiųstume į Jūsų nurodytą paštomatą, išlaidas apmokate jūs (kaina 10e).

Kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 dienų, jei:
- grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- prekė yra nenaudota;
- prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
- grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas - PVM sąskaita faktūra.

Prekės grąžinimas įsigijus netinkamos kokybės prekę atliekamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis. Įsipareigojame grąžinti sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę nauja, jei netinkama prekės kokybė atsirado dėl gamintojo kaltės.

Mes savo ruoštu prieš priimdami sprendimą dėl pinigų grąžinimo įvertinsime prekę, ar tai buvo gamyklinis brokas, ar tiesiog natūralus nusidėvėjimas. Tai gali būti atliekama tiek mūsų įmonės ekspertų, tiek ir nepriklausomų ekspertų.

Garantija netaikoma jei prekė buvo pažeista mechaniškai. Taip pat jei avalynė buvo nešiota ne pagal sezoną. Avalynės apdailos detalėms – akmenėliams, sagtelėms, vidpadžiams, raišteliams, pakaloms. 

PREKIŲ, ĮSIGYTŲ FIZINĖSE PARDUOTUVĖSE, GRĄŽINIMAS

Įsigijus prekes fizinėse parduotuvėse ir norint grąžinti - būtina grąžinti toje parduotuvė, kurioje prekės buvo įsigytos.  Turint papildomų klausimų prašome kreiptis į fizinę parduotuvę, iš kurios įsigijote prekes. Parduotuvių kontaktinė informacija pateikiama šiame puslapyje.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS


Jei prekė grąžinama į parduotuvę, pinigai pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 14 dienų.

Jei Jūsų grąžinamos prekės pristatomos kurjerio pagalba, mūsų darbuotojai per 14 dienų įvertina ar buvo laikomasis aukščiau išdėstytų sąlygų ir pinigai pervedami į nurodytą banko sąskaitą. Jei grąžinimo sąlygos bus pažeistos, pinigai nebus grąžinami.

Jei GAUTAS ne tas produktas, kurį klientas užsakė, prašome iš karto informuoti elektroniniu paštu - info@rieker.lt. Įsipareigojame kuo greičiau pakeisti tokią prekę į tinkamą ir apmokėti visas siuntimo išlaidas arba, klientui reikalaujant, grąžinti pinigus per 14 dienų. 

Pinigai už pristatymą nėra grąžinami. 

close

Norų sąrašas